طراحی لوگو و آرم در کرج:

لوگو صنعتی، مهندسی، معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی، محصولات و مواد غذایی، پزشکی، بازرگانی، الکترونیکی، آسانسور، پوشاک و لباس، خودرو، لوازم خانگی، رستوران،
شرکت ساختمانی، مبلمان، لوازم بهداشتی، محصولات آرایشی، کابینت آشپزخانه، ورزشی، و غیره

طراحی اختصاصی، قیمت مناسب، مطابق با استاندارد جهانی، ارائه طرح در انواع فرمت ها و اختصاص مالکیت طرح منتخب به مشتری

طراحی لوگو و آرم در کرج

لوگو یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کار میباشد و اکثر طراحان زمان زیادی را برای خلق آثاری موثر و گیرا برای مشتریان صرف می نمایند.
البرزمدیا ارائه کننده خدمات طراحی لوگو و آرم برای مشتریان کرج اعم از شرکتهای تجاری و ارگانهای دولتی و خصوصی و افراد حقیقی میباشد.
تمامی طرح های ارائه شده از طرف ما، مطابق با استاندارد های جهانی، و حتی قبل از نهایی شدن، به صورت اجرای کامل (نه اتود) به مشتریان جهت بررسی و انتخاب ارائه میگردند و پس از انتخاب طرح منتخب، تمامی فایل های لوگو منتخب در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت و فایل های ارائه شده آماده استفاده برای هر گونه مرسومات تبلیغاتی اعم از ست اداری، بیلبورد تبلیغاتی، وبسایت و تیزر میباشند.
از مزایای همکاری با ما: قیمت مناسب، طراحی اختصاصی و منحصر بفرد، طراحی مطابق با فرمت و استاندارد روز دنیا، ارائه طرح در انواع فرمت ها و اختصاص مالکیت طرح منتخب به مشتری میباشد.

مرکز گرافیک و چاپ البرزمدیا در کرج با بهره مندی از تیم مجرب و بررسی اهداف و نقطه نظرات مشتریان و با توجه به زمینه فعالیت مشتری، لوگو دلخواه شما را طراحی و اجرا خواهد نمود و همواره رضایتمندی مشتریان را در اولویت برنامه ریزی خود قرار داده است. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

سفارش

گالری

  • طراحی لوگو و آرم در کرج 1
  • طراحی لوگو و آرم در کرج 2
  • طراحی لوگو و آرم در کرج 3
برچسب ها

طراحی لوگو در کرج، طراحی آرم در کرج، ارزان، قیمت، شرکت تجاری و صنعتی، سلامت و سالن زیبایی و آرایشی، مواد غذایی، آسارا، اشتهارد، چهارباغ، شهر، جدید، هشتگرد، طالقان، کرج، کمال‌شهر، کوهسار، گرمدره، ماهدشت، محمدشهر، مشکین‌دشت، نظرآباد، هشتگرد

برخی نمونه کارها

نمونه لوگو 1
نمونه لوگو 2
نمونه لوگو 3
نمونه لوگو 4

Avatar

جهت مشاهده تعرفه ها و نمونه کارها بر روی دکمه زیر کلیک نمایید!

طراحی لوگو